Новини та ділова аналітика для проактивних

НБУ переказав зі спецрахунку майже всі кошти на ЗСУ. Просить по допомогу

17 березня 2022 — 13:00

На спецрахунку Нацонального банку для потреб військових залишилося 86 млн грн, тож регулятор просить про подальшу підтримку.

Про це повідомляє прес-служба Нацбанку, передає Нова Влада.

Загалом Національний банк вже перерахував на потреби військових понад 11,9 млрд грн. Усього з дня відкриття спецрахунку на нього було перераховано близько 12 млрд грн в еквіваленті.

Майже 3,6 млрд грн у еквіваленті надійшло з-за кордону у іноземній валюті. 

Щодо рахунку для гуманітарних потреб, який НБУ відкрив для Міністерства соціальної політики, залишок на ньому становить 282,4 млн грн – таку суму загалом було перераховано на рахунок з дня його відкриття.  Зокрема майже 143 млн грн у еквіваленті надійшло з-за кордону у іноземній валюті (долари США, євро, фунти).

Нагадаємо, 24 лютого рф вторглася в незалежну Україну і влаштувала в країні справжній колапс. Окупанти не тільки захоплюють військові частини, аеропорти та інші стратегічні об'єкти, а й стріляють по мирних жителях і багатоповерхівках міста.